Big Size [2022] Kolejne oszustwo?!

Big Size [2022] Kolejne oszustwo?!

29 listopada, 2022 0 przez Dr Wioletta Bogaert

Zdarza się, że kobiety przyprowadzają swojego partnera do gabinetu seksuologa, ponieważ czują niedosyt w seksie. Partner, który zbyt szybko dochodzi do satysfakcji seksualnej, jest zwykle obwiniany. Sądzi się, że  nie zwraca on uwagi na swojego partnera i jest egoistą.  Przedwczesny wytrysk jest uznawany jest za regularny, szybki i krótszy niż jedna minuta po penetracji.  

Klasyfikacja zaburzeń psychicznych i behawioralnych definiują kryteria diagnostyczne dla ogólnych zaburzeń seksualnych, które nie są spowodowane przez zaburzenia organiczne. Mężczyźni skarżą się również na obniżone libido. Może to powodować niski poziom testosteronu, który u mężczyzn staje się mniej znany. Spadek testosteronu powyżej 15 nmol/L powoduje już wyraźne obniżenie męskiego libido. Ostatnio ujawniono nowe statystyki dotyczące tego problemu. Wykazały one, że 12-13% mężczyzn w wieku 40-80 lat straciło popęd seksualny.

Co decyduje o wysokim lub bardzo niskim libido? 

  • Działanie hormonów w zachowaniach popędowych
  • Motywacja seksualna, czyli psychologiczny komponent pożądania. Decydują o niej relacje partnerskie, zgodność, miłość, możliwość obcowania z obojgiem partnerów.
  • Spełnienie przez partnera jego potrzeb i oczekiwań. Wpływ ma na to środowisko, które kwestionuje seksualność, normy społeczne. 

Big Size może być dla Ciebie, jeśli Twoja partnerka nie lubi tego, jak wypadasz w łóżku. Jest to jeden z naszych najwyżej ocenianych produktów w uczciwej cenie i naprawdę działa. Big Size pomoże Ci ponownie pobudzić Twoje doświadczenia seksualne, a także zadbać o ogólne zdrowie Twojego ciała. W tym artykule znajdziesz więcej informacji na temat Big Size.

Big Size – działanie, efekty

Formuła Big Size została stworzona w oparciu o wieloletnie badania laboratoryjne. Mogą one prowadzić do bardziej trwałych niż krótkoterminowych skutków ubocznych, takich jak stany zapalne czy choroby układu krążenia. Big Size zwiększa przepływ krwi do dolnej części ciała. Kieruje płyn do penisa, umożliwiając mu osiągnięcie erekcji. Seks może trwać nawet trzy godziny. Big Size ma także wpływ psychologiczny, ponieważ dzięki niemu przezwyciężysz lęki przed porażką i stres związany z nieszczęśliwymi doświadczeniami seksualnymi.

Rutynowe stosowanie okazuje się mieć korzyści, ponieważ:

  • Penis może zostać powiększony o kilka cm
  • Więcej przyjemności seksualnej
  • Poprawiona wytrzymałość
  • Utrzymanie erekcji zajmuje więcej czasu
  • Większa przyjemność
  • Utrzymane libido na wysokim poziomie
  • Większe doznania – Twoje i Twojego partnera

Big Size – skład, dawkowanie

Klienci, którzy już wypróbowali Big Size, jako główną zaletę podają jego naturalną formułę. Jest ona zarówno skuteczna, jak i bezpieczna. Żel Big Size nigdy nie był związany ze skutkami ubocznymi. Jeśli jesteś zainteresowany pełnym składem produktu, a także dawkowaniem i sposobem użycia, możesz odwiedzić oficjalną stronę internetową.

Big Size żel – opinie, recenzje

Big Size Recenzje i opinie – Jest ich wiele na różnych forach. Temat jest dyskutowany przez ludzi ze wszystkich środowisk. Big Size żel – największą zaletą jest prawie natychmiastowy efekt. Może być również stosowany przed stosunkiem seksualnym. Działa poprzez powiększenie penisa i zapewnienie silnej i trwałej erekcji. Poniżej znajdują się niektóre recenzje użytkowników Big Size:

Próbowałem wcześniej tabletek powiększających penisa, ale nie działały dla mnie. Żel Big Size doczekał się recenzji w sieci, które mnie przekonały do wypróbowania go. To była najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjąłem. Efekty przyszły natychmiast i teraz jestem w stanie podnieść swoją samoocenę nowymi doświadczeniami seksualnymi. Polecam!!!

 

Niestety, można nie być w stanie zadowolić żony, jeśli penis nie jest zbyt duży. Zarówno moja żona jak i ja jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Natknąłem się na stronę Big Size i postanowiłem, że warto spróbować. Nie miałem żadnych problemów i nadal będę korzystał z Big Size.

Big Size – gdzie kupić

Big Size nie prowadzi sprzedaży w aptekach. Uważaj na wszelkie inne strony sprzedaży online, które mogą oferować nieskuteczne zamienniki, zabierać Twoje pieniądze i zawierać szkodliwe treści. Firma oferuje dostawę i płatność przy odbiorze. Dzięki temu zakupy są znacznie łatwiejsze i wygodniejsze. Pozwoli im to uniknąć korzystania z kart kredytowych lub debetowych online. Dzięki temu nie muszą używać kart kredytowych online, co może powodować oszustwa i inne problemy. Oto link:

Big Size

Kup teraz Big Size z rabatem 50%
Promocja ważna do: 01.02.2023 23:59
Uwaga! Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja trwa przez ograniczony czas.