facebook
Slider

Pomoc psychologiczna i coachingowa/mentoringowa

Poniżej zamieszczamy informacje o psychologach, którzy zgodzili się bez obaw współpracować z Fundacją.

dr Monika Szymońska-Whiteman

tel.: 516-333-079

Psychoterapeutka z ponad 16-letnim doświadczeniem zawodowym w zakresie psychologii klinicznej, wykładowca psychologii społecznej oraz diagnosta, psycholog kliniczny i psychoterapeuta w placówkach medycznych i opiekuńczych.

Wykształcenie:
2010–2015 Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, specjalizacja kliniczna z psychologii klinicznej
2000–2006 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, dr nauk humanistycznych – psychologia kliniczna i osobowości
1997–2000 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, mgr psychologii
1994–1999 Uniwersytet Warszawski, mgr pedagogiki

Publikacje własne:
Program prewencji i leczenia depresji poporodowej „Mój bocian”
Rozprawa doktorska: „Ocena hierarchii wartości i jakości życia w aspekcie ich religijności”
Praca magisterska: „Psychologiczna ocena wybranych mechanizmów poznawczo-emocjonalnych w odniesieniu do obrazu siebie u kobiet po mastektomii i operacji ginekologiczno-onkologicznej w oparciu o studium przypadku jako metody badań”, przedruk w „Onkologia Współczesna”, wyd. „Termedia”

Magdalena Herman

tel.: 501-509-353

Pisze o sobie: „Jestem specjalistką w zakresie motywowania ludzi. Ponadto od wielu lat działam w dziedzinach mentoringu życiowego i biznesowego, a także coachingu. Podążając za głosem niestrudzonej tropicielki pozytywnej energii i nowych życiowych ścieżek, zostałam autorką książki „100 szczęśliwych dni”, która może posłużyć Wam jako inspiracja w poszukiwaniu spełnienia. Uśmiech, pasja, pozytywna energia – dzielę się tym, co najlepsze.

Tym, co mnie napędza, jest przekraczanie własnych granic – czasem jest to skok ze spadochronem, innym razem refleksja na dnie oceanu w towarzystwie… delfinów. W życiu cenię sobie różnorodność: zarówno kontemplowanie przyrody w głuchej ciszy, jak i kolorowe tatuaże oraz gitarowe riffy na Woodstocku. Najbardziej jednak pasjonuje mnie… uśmiech i ludzkie szczęście. To dlatego postanowiłam poświęcić się bez reszty mentoringowi życiowemu.

Podróże, warsztaty i sesje coachingowe ze mną pomogą Wam odkryć swoje najmocniejsze strony, nabrać wiary i pewności siebie, wybrać najlepszą drogę i nową życiową przestrzeń. Dokonać „restartu” i pójść dalej z podniesioną głową i lekkim sercem. Bo życie jest piękne, trzeba tylko znaleźć do niego klucz.

Serdecznie zapraszam do kontaktu – jestem po to, aby Wam pomóc.”

Ewa Brachun

tel.: 517-424-931
e-mail: brachunewa@gmail.com

Pisze o sobie: „Psycholog i psychoterapeutka, absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam całościowe szkolenie z psychoterapii w Polskim Stowarzyszeniu Rozwoju Psychoterapii rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam w ramach staży m.in. w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie, w Elbląskim Szpitalu Specjalistycznym na Oddziale Psychiatrycznym i Detoksykacji, w Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego, a także Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień i Psychoterapii. Obecnie współpracuję z Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

Moje doświadczenia obejmują przede wszystkim pracę terapeutyczną i poradnictwo psychologiczne dla osób dorosłych i młodzieży. Prowadzę terapię osób dorosłych doświadczających przemocy, straty, cierpiących na depresję, zaburzenia lękowe, tożsamościowe oraz zmagającymi się z problemem współuzależnienia. Zajmuję się również psychoterapią par i rodzin doświadczających trudności w relacji.

W pracy terapeutycznej korzystam z podejścia zintegrowanego. Swoją pracę systematycznie poddaję superwizji.”

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

ul. Dyrekcyjna 37/47   
50-528 Wrocław 

tel: +48 71 332 36 70 
tel: +48 71 361 60 35 

e-mail: info@dcp.wroclaw.pl  

W ramach działalności terapeutycznej DCP prowadzi Podmiot Leczniczy (dawniej NZOZ) wpisany do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą pod numerem: Nr Z-137137-20120814. Jest to wiodący na Dolnym Śląsku specjalistyczny ośrodek medyczny, którego głównym atutem jest doświadczony i starannie wyselekcjonowany zespół wysokiej klasy specjalistów: psychiatrów, psychologów i seksuologów.

Nasi specjaliści stale pracując nad podnoszeniem własnych kwalifikacji uczestniczą w licznych krajowych i międzynarodowych konferencjach oraz specjalistycznych szkoleniach. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny warsztat pracy oraz doskonała współpraca wewnątrz zespołu, pozwala oferować naszym pacjentom kompleksowe oddziaływanie – od postawienia diagnozy klinicznej po wszechstronną ofertę pomocy – psychoterapię indywidualną, terapię grupową, rodzinną czy małżeńską. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii prowadzi także największą na Dolnym Śląsku Pracownię Testów Psychologicznych. W naszej ofercie jest blisko 100 narządzi diagnostycznych.

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii współpracuje także z ogólnopolskimi i regionalnymi mediami. Nasi specjaliści są często zapraszani jako konsultanci i eksperci do licznych programów telewizyjnych, radiowych, czy publikacji prasowych (TVN, TVP, TV4, Gazeta Wyborcza, Twój Styl itp). Dbając o wysoką jakość świadczonych przez DCP usług zapewniamy naszym pacjentom przyjazną, rodzinną atmosferę oraz warunki pełne komfortu, dyskrecji i intymności. http://www.dcp.wroclaw.pl/

KONTAKT

tel.: +48 698 5121 30
e-mail: info@nielekajciesie.org.pl

adres: 61-805 Poznań, ul. Św. Marcin 28/28

nr konta:
Kod SWIFT: PPABPLPK
IBAN PL95 2030 0045 1110 0000 0396 6180