• Niesiemy pomoc ofiarom księży pedofilów

  zapewniamy telefon zaufania, pomoc prawną, psychologiczną i grupę wsparcia
 • Żądamy ukarania sprawców

  i odsunięcia ich od pracy z dziećmi
 • To nie Twoja wina

  całkowitą winę ponoszą sprawcy i osoby, które ich ukrywają
 • Walczymy z przyczynami pedofilii

  edukujemy i podejmujemy działania prewencyjne
 • Walczymy o odszkodowania dla ofiar księży

wersja polska english version

Pomoc Psychologiczna i coachingowa/mentoringowa

Poniżej zamieszczamy informację i psychologach którzy zgodzili się bez obaw współpracować z Fundacją.

Pani dr Monika Szymońska – Whiteman tel.516333079

Ponad 16 letnie doświadczenie zawodowe jako psychoterapeuta w zakresie psychologii klinicznej, wykładowca psychologii społecznej oraz diagnosta, psycholog kliniczny i psychoterapeuta w placówkach medycznych i opiekuńczych.

Wykształcenie
2010 – 2015 Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
Specjalizacja kliniczna z psychologii klinicznej
2000 – 2006 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
dr nauk humanistycznych – psychologia kliniczna i osobowości
1997 – 2000 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, mgr psychologii
1994 – 1999 Uniwersytet Warszawski, mgr pedagogiki

Publikacje własne
Program prewencji i leczenia depresji poporodowej „Mój bocian”
Rozprawa doktorska: „Ocena hierarchii wartości i jakości życia
w aspekcie ich religijności”
Praca mgr: „Psychologiczna ocena wybranych mechanizmów poznawczo – emocjonalnych w odniesieniu do obrazu siebie u kobiet po mastektomii i operacji ginekologiczno-onkologicznej w oparciu o studiom przypadku jako metody badań”, przedruk w „Onkologia Współczesna”, wyd. „Termedia”

Magdalena Herman tel:  501509353

 Pisze o sobie: " Magda Herman i jestem specjalistką w zakresie motywowania ludzi. Ponadto od wielu lat działam w dziedzinach mentoringu życiowego i biznesowego, a także coachingu. Podążając za głosem niestrudzonej tropicielki pozytywnej energii i nowych życiowych ścieżek, zostałam autorką książki „100 szczęśliwych dni”, która może posłużyć Wam jako inspiracja w poszukiwaniu spełnienia.Uśmiech, pasja, pozytywna energia – dzielę się tym, co najlepsze

Tym, co mnie napędza, jest przekraczanie własnych granic – czasem jest to skok ze spadochronem, innym razem refleksja na dnie oceanu w towarzystwie… delfinów. W życiu cenię sobie różnorodność: zarówno kontemplowanie przyrody w głuchej ciszy, jak i kolorowe tatuaże oraz gitarowe riffy na Woodstocku. Najbardziej jednak pasjonuje mnie… uśmiech i ludzkie szczęście. To dlatego postanowiłam poświęcić się bez reszty mentoringowi życiowemu.

Podróże, warsztaty i sesje coachingowe ze mną pomogą Wam odkryć swoje najmocniejsze strony, nabrać wiary i pewności siebie, wybrać najlepszą drogę i nową życiową przestrzeń. Dokonać „restartu” i pójść dalej z podniesioną głową i lekkim sercem. Bo życie jest piękne, trzeba tylko znaleźć do niego klucz.

Serdecznie zapraszam do kontaktu – jestem po to, aby Wam pomóc.


Ewa Brachun  Kontakt: 517424931

e-mail: brachunewa@gmail.com

 

 

 Psycholog i psychoterapeutka, absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła całościowe szkolenie z psychoterapii w Polskim Stowarzyszeniu Rozwoju Psychoterapii rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam w ramach staży m.in. w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie, w Elbląskim Szpitalu Specjalistycznym na Oddziale Psychiatrycznym i Detoksykacji, w Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego, a także Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień i Psychoterapii. Obecnie współpracuje z Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

Moje doświadczenia obejmują przede wszystkim pracę terapeutyczną i poradnictwo psychologiczne dla osób dorosłych i młodzieży. Prowadzę terapię osób dorosłych doświadczających przemocy, straty, cierpiących na depresję, zaburzenia lękowe, tożsamościowe oraz zmagającymi się z problemem współuzależnienia. Zajmuję się również psychoterapią par i rodzin doświadczających trudności w relacji.

W pracy terapeutycznej korzystam z podejścia zintegrowanego. Swoją pracę systematycznie poddaję superwizji.

Dolnośląskie   Centrum Psychoterapii

ul. Dyrekcyjna 37/47    50-528 Wrocław   tel: +48 71 332 36 70 

 tel: +48 71 361 60 35  e-mail: info@dcp.wroclaw.pl


W ramach działałności terapeutycznej DCP prowadzi Podmiot Leczniczy (dawniej NZOZ) wpisany do rejestru podmiotów wykonujacych działalność leczniczą pod numerem: Nr Z-137137-20120814. Jest to wiodący na Dolnym Śląsku specjalistyczny ośrodek medyczny, ktorego głównym atutem jest doświadczony i starannie wyselekcjonowany zespół wysokiej klasy specjalistów: psychiatrów, psychologów i seksuologów. Nasi specjaliści stale pracując nad podnoszeniem własnych kwalifikacji uczestniczą w licznych krajowych i międzynaodowych konferencjach oraz specjalistycznych szkoleniach. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny warsztat pracy oraz doskonała współpraca wewnątrz zespołu, pozwala oferować naszym pacjentom kompleksowe oddziaływanie - od postawienia diagnozy klinicznej po wszechstronną ofertę pomocy - psychoterapię indywidualną, terapię grupową, rodzinną czy małżeńską. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii prowadzi także najwiekszą na Dolnym Ślasku Pracownie Testów Psychologicznych. W naszej ofercie jest blisko 100 narządzi diagnostycznych. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii współpracuje także z ogólnopolskimi i regionalnymi mediami. Nasi specjaliści są często zapraszani jako konsultanci i eksperci do licznych programów telewizyjnych, radiowych, czy publikacji prasowych (TVN, TVP, TV4, Gazeta Wyborcza, Twój Styl itp). Dbając o wysoką jakość świadczonych przez DCP usług zapewniamy naszym pacjentom przyjazną, rodzinną atmosferę oraz warunki pełne komfortu, dyskrecji i intymności.

http://www.dcp.wroclaw.pl/