• Niesiemy pomoc ofiarom księży pedofilów

  zapewniamy telefon zaufania, pomoc prawną, psychologiczną i grupę wsparcia
 • Żądamy ukarania sprawców

  i odsunięcia ich od pracy z dziećmi
 • To nie Twoja wina

  całkowitą winę ponoszą sprawcy i osoby, które ich ukrywają
 • Walczymy z przyczynami pedofilii

  edukujemy i podejmujemy działania prewencyjne
 • Walczymy o odszkodowania dla ofiar księży

wersja polska english version

Pomoc Psychologiczna i coachingowa/mentoringowa

Poniżej zamieszczamy informację i psychologach którzy zgodzili się bez obaw współpracować z Fundacją. Piszemy, że bez obaw bo i w tym temacie pomocy fundacji nie jest lekko i łątwo.

Pani dr Monika Szymońska – Whiteman tel.516333079 - Hasło Fundacja zniżki . :) 

Ponad 16 letnie doświadczenie zawodowe jako psychoterapeuta w zakresie psychologii klinicznej, wykładowca psychologii społecznej oraz diagnosta, psycholog kliniczny i psychoterapeuta w placówkach medycznych i opiekuńczych.

Wykształcenie
2010 – 2015 Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
Specjalizacja kliniczna z psychologii klinicznej
2000 – 2006 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
dr nauk humanistycznych – psychologia kliniczna i osobowości
1997 – 2000 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, mgr psychologii
1994 – 1999 Uniwersytet Warszawski, mgr pedagogiki

Publikacje własne
Program prewencji i leczenia depresji poporodowej „Mój bocian”
Rozprawa doktorska: „Ocena hierarchii wartości i jakości życia
w aspekcie ich religijności”
Praca mgr: „Psychologiczna ocena wybranych mechanizmów poznawczo – emocjonalnych w odniesieniu do obrazu siebie u kobiet po mastektomii i operacji ginekologiczno-onkologicznej w oparciu o studiom przypadku jako metody badań”, przedruk w „Onkologia Współczesna”, wyd. „Termedia”

Magdalene Herman pisze o sobie: " Magda Herman i jestem specjalistką w zakresie motywowania ludzi. Ponadto od wielu lat działam w dziedzinach mentoringu życiowego i biznesowego, a także coachingu. Podążając za głosem niestrudzonej tropicielki pozytywnej energii i nowych życiowych ścieżek, zostałam autorką książki „100 szczęśliwych dni”, która może posłużyć Wam jako inspiracja w poszukiwaniu spełnienia.Uśmiech, pasja, pozytywna energia – dzielę się tym, co najlepsze

Tym, co mnie napędza, jest przekraczanie własnych granic – czasem jest to skok ze spadochronem, innym razem refleksja na dnie oceanu w towarzystwie… delfinów. W życiu cenię sobie różnorodność: zarówno kontemplowanie przyrody w głuchej ciszy, jak i kolorowe tatuaże oraz gitarowe riffy na Woodstocku. Najbardziej jednak pasjonuje mnie… uśmiech i ludzkie szczęście. To dlatego postanowiłam poświęcić się bez reszty mentoringowi życiowemu.

Podróże, warsztaty i sesje coachingowe ze mną pomogą Wam odkryć swoje najmocniejsze strony, nabrać wiary i pewności siebie, wybrać najlepszą drogę i nową życiową przestrzeń. Dokonać „restartu” i pójść dalej z podniesioną głową i lekkim sercem. Bo życie jest piękne, trzeba tylko znaleźć do niego klucz.

Serdecznie zapraszam do kontaktu – jestem po to, aby Wam pomóc. tel. 501509353